Sukienki, które powinna mieć w szafie każda kobieta

Twoja garderoba pęka w szwach, a Ty wciąż nie masz, co na siebie włożyć? Być może masz dużo ubrań, ale nie są one na tyle różnorodne, abyś mogła znaleźć w szafie strój na każdą okazję. Może być też tak, że przechowujesz rzeczy, które kupiłaś pod wpływem chwili na wyprzedaży, a wcale ich nie nosisz. Czujesz się w nich źle, bo nie pasują do Twojego stylu lub figury. Czas zrobić przegląd ubrań i sprawić sobie nowe sukienki.

Sukienki wizytowe i codzienne

Przede wszystkim w Twojej szafie powinny znajdować się sukienki wizytowe eleganckie oraz mniej formalne kreacje na co dzień, dostosowane do pory roku. Niezależnie od tego, jaką masz sylwetkę, kupuj rzeczy po gruntownym przemyśleniu, czy dana odzież sprawia, że wyglądasz ładnie. Bardzo łatwo bowiem ulec emocjom, gdy na metce przy sukience widnieje cena niższa o kilkadziesiąt procent od poprzedniej. Oczywiście, możesz kupować na wyprzedażach, ale pamiętaj o zadaniu sobie pytania, czy ta rzecz jest Ci naprawdę potrzebna. Jeśli ostatnio kupiłaś sobie kilka letnich kiecek, zastanów się czy tym razem nie potrzebujesz w swojej szafie czegoś innego.

Warto mieć kilka sukienek na imprezy, takie jak chociażby wesela. Niezbędne mogą się również okazać sukienki wizytowe damskie, które będziesz ubierać na wydarzenia, organizowane na przykład przez Twoją firmę. Nie zapomnij też o odrobinie luzu i spraw sobie mniej rzucające się w oczy rzeczy, takie które będziesz mogła nosić w ciągu dnia: wygodne i jednocześnie dodające Ci kobiecości.

Dodaj komentarz