Jak zapewnić sobie świetny wygląd podczas studniówki?

Studniówka to niepowtarzalne wydarzenie. Powoli przygotowujesz się do egzaminu dojrzałości, a następnie wkroczysz w nowy etap życia i edukacji. Póki jest więc na to czas, warto dobrze się bawić. Tego dnia na pewno chcesz również ślicznie wyglądać. Oto kilka wskazówek, które ułatwią Ci zadanie.

Piękna kreacja

Poszukiwania odpowiedniej sukienki na studniówkę warto rozpocząć na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem. Będziesz miała więcej czasu na wybranie wyjątkowej kreacji i unikniesz niepotrzebnego stresu czy konieczności decydowania się na strój, który Cię do końca nie przekonuje. Może w Twoim mieście jest producent sukienek wizytowych i wybierzesz się do jego butiku? Warto poszukać sukienki w mniej typowych miejscach, aby na studniówce nie spotkać kilku osób ubranych dokładnie tak, jak Ty. Jeśli nie lubisz chodzić po sklepach, możesz wyszukać kreację w Internecie. Najlepiej, jeśli wybrana przez Ciebie firma zapewni darmowy zwrot, w razie gdyby sukienka nie leżała na Tobie dobrze. Ponadto pamiętaj, że szkolna impreza wymaga dostosowania się do pewnych zasad. Zamiast kupować miniówkę, lepiej zdecyduj się na kieckę przynajmniej do kolan. Nie podpadniesz nauczycielom. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, zamiast zakładać skąpą kreację, obejrzyj dostępne sukienki wizytowe czerwone. Przyciągniesz wzrok, ale nie wywołasz skandalu.

Dopełnienie stroju

Kiedy już wybierzesz sukienkę, w której wyglądasz świetnie, dobierz do niej dodatki. Możesz sobie pozwolić na wiszące kolczyki albo zjawiskową broszkę. Dopełnij strój torebką i eleganckimi butami. Pamiętaj jednak, aby nie przedobrzyć z wielkością obcasa. Równie ważną rolę, co strój, odgrywa makijaż oraz fryzura. Przed studniówką umów się do fryzjera. Podkreśl też urodę dobrze dobranym makijażem. Tylko z wyczuciem!

Dodaj komentarz