Jak ubrać się na wesele?

Zostałaś zaproszona na wesele, ale nie wiesz, co na siebie włożyć. Nie panikuj! W naszym artykule znajdziesz wskazówki, które ułatwią Ci wybór odpowiedniego stroju. Lepsza będzie niebieska kreacja balowa, a może sukienki wizytowe bordowe?

Kreacje dopasowane do figury

Poszukiwania idealnej stylizacji na wesele powinnaś rozpocząć od ustalenia, w czym wyglądasz naprawdę dobrze. Jeśli do tej pory nie poznałaś swojego typu sylwetki, to teraz jest na to dobry moment. Spójrz na swoją figurę i przekonaj się, czy Twoją zaletą są szczupłe nogi, widoczne wcięcie w talii, a może obfity biust? Te atuty warto podkreślić odpowiednim strojem. Być może dotąd w Twojej szafie królowały kiecki, które niekoniecznie działały na Twoją korzyść. W takim razie pora znaleźć nowy ciuch, w którym poczujesz się naprawdę piękna. Niejedna hurtownia sukienek wieczorowych posiada szeroki asortyment, w którym znajdują się zarówno kreacje dla szczupłych pań, jak i tych kobiet, które wybierają plus size. Warto przejrzeć różne oferty w Internecie lub odwiedzić sklepy stacjonarne.

Tylko nie biel!

Istnieje pewna ważna zasada, którą powinnaś wziąć sobie do serca, wybierając się na wesele. Głosi ona, żeby nie zakładać sukienki w odcieniach bieli. W dniu ślubu kolor ten jest bowiem zarezerwowany dla Panny Młodej. To ważne chwile dla niej, dlatego powinna czuć się szczególnie wyróżniona. Wybierz więc kreację w innej barwie i pozwól jej być najważniejszą. Warto wspomnieć, że czerń także może być kontrowersyjnym wyborem, gdyż wielu osobom mimowolnie kojarzy się nie tylko z elegancją, ale również ze smutkiem. Jeśli w czerni czujesz się pewnie i nie jesteś z najbliższej rodziny Państwa Młodych, możesz ją wybrać. Postaraj się jednak połączyć ją z innymi kolorami, które ożywią stylizację i wprowadzą do niej trochę radości. Poza tym możesz założyć sukienki wizytowe czerwone, niebieskie i inne, w zależności od tego, w jakich odcieniach czujesz się dobrze.

Dodaj komentarz